2011 m. gegužės 11 d., trečiadienis

Brussels accessible art fairNežinau, ar tai labai geras daiktas, ar tik daiktas, bet kadangi mano prancūzų kursiokė Heidi Larson mane pakvietė apsilankyti, tai kodėl man nepakvietus Jūsų?

Mugės mama ir organizatorė yra kanadietė Stephanie Manasseh, kuri apčiuopė dar neužlopytą meno rinkos skylę ir pro ją iškišo naują - "prieinamą" mugę. O Stephanie mintis buvo gana paprasta - pristatyti aukštos meninės kokybės, originalius ir nebrangius (50-5000 Eur) meno kūrinius. Taip atsairado AAF, kuri, pasak organiztorių, yra vienintelė vieta, kur menininkai, meno pirkėjai ir meno mėgėjai gali susitikti akis į akį ir prašmatnioje aplinkoje apžiūrėti šiuolaikinį meną. Na, gal ir taip, nelabai daug tų meno mugių aš žinau.

Kiek keistokas mugės pavadinimas - "prieinamo meno mugė" (prieini, pasižiūri ir nueini?). "Prieinamumą" (accessibility) organizatoriai aiškina kaip keturis esminius mugės koncepcijos aspektus:

- meno kūrinių kainas iki 5000 eurų;
- nemokamą įėjimą į mugę;
- galimybę susisikti su menininkais akis į akį;
- patogią mugės lokaciją.

Mugė organizuojama du kartus kasmet. 2011 m. pirmoji mugė vyks gegužės 13-15, antroji - spalio  28-30 dienomis. Mugė vyks Conrad viešbutyje 71 Avenue Louise.

Čia raste išsamų mugės kalendorių ir autorių sąrašą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą