2011 m. birželio 1 d., trečiadienis

MASSekmadienį buvom nurukę į Antverpeną - kas mums reiškia pusvalandis ir jau vietoj. Bet apie miestą ir apie tai, ką mes ten veikėm - papasakosiu kitą kartą. Dabar - prašau - fotoreportažas iš naujausio muziejaus MAS (Museum ann de stroom). Naujutėlaitis, atidarytas vos prieš dvi-tris savaites, talpus, draugiškas lankytojui (pasivaikščiojimas po muziejaus terasas nemokamas ir galimas iki vidurnakčio) ir šiaip, labai gražus olandų architektų firmos "Neutelings Riedijk Architects" kūrinys. Įkišiu trigrašį, kad jų pasiūlytas "Sandėlys" nugalėjo net 55 kitus, iš viso pasaulio pristatytus, projektus. Manau, kad komisija pasirinko tinkamai. Naujasis muziejaus pastatas - tobulas savo aplinkoje ir pats savaime.

MAS'e susivienijo keturi istoriniai Antverpeno muziejai ir parengė koncentruotas ekspozicijas - "Galios rodymas", "Metropolis", "Pasaulio uostas" ir "Gyvenimas ir mirtis". Vat taip.

Muziejus atviras antradieniais-sekmadieniais. Darbo dienomis ir savaitgaliais dirba nuo 10 iki 17 val., muziejaus bulvaru (terasomis) galima pasivaikščioti nuo 9.30 iki vidurnakčio kovo-spalio mėnesiais ir iki 22 val. lapkričio-vasario mėnesiais. Bilietas į visas ekspozicijas kainuoja 10 eurų, pasivaikščiojimas bulvaru - nemokamas. Bilietus galima įsigyti internetu - http://www.mas.be/ - kas būtų labai protinga, nes eilės - milijoninės.

Na, o žemiau - keli paveiksliukai akims paganyti ir susigundyti pavaikščiot muziejaus terasomis.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą