2011 m. gruodžio 8 d., ketvirtadienis

Ūkanotas rudens vakaras Gente

Vieną ūkanotą rudens vakarą, kai per drėgnas rūko užuolaidas nesimatė nei pakelėse stirksančių plikų uosių, nei anapus gatvės susispraudusių belgiškų nameliukų, patraukėm į Gentą. Tiesiog šiaip sau, pabūti, pasivaikštinėti, rūko tirštumyne pažaisti slėpynes su miesto vaiduokliais... Tikras Haufo miestas...

... paskendęs tyliuose kanaluose....
2 komentarai:

 1. Kaip įdomu pamatyti Gentą kitokį, mes jame lankėmės pavasary, visos pakrantės buvo nusėstos jaunimo per dienas ir naktis bandančio prisijaukinti pavasarį (taip galima pasakyt, kai apsitūzini paltu ir visais žieminiais atributais).
  Labai jaukus, gyvas miestas pasirodė, norėtųsi sugrįžti dar ir dar kartą.
  Tenais bebūnant mums kilo klausimas, kaip su alchoholio gėrimu Belgijoje, galima viešai be jokių problemų? mes matyt Lietuviško muštro įpratinti, negalėjom atsistebėt ta laisve:)))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nesu tikra, ar leidžiama vartoti viešose vietose. Teko girdėti vieną istoriją, kad policininkai viešai gerto alkoholio butelaitį liepė užsisukti :) Bet nežinau, ar alkoholio vartojimas viešoje vietoje yra chuliganizmas - gal kas skaitydamas pakomentuos tiksliau.

  Tikėtina, kad draudimus viešoje vietoje (arba konkrečiose viešose vietose) vartoti alkoholį įveda atskirų miestų savivaldybės. Nes tik apie tai internete radau informacijos :)

  AtsakytiPanaikinti