2010 m. lapkričio 29 d., pirmadienis

Apie kraustymąsi ir internetą

Kraustytis iš vieno buto į kitą - ne juokai. Dar sunkiau persikelti į kitą miestą. Persikraustymas ir persikėlimas į kitą šalį reikalauja dar didesnio meistriškumo ir nepriekaištingo žongliravimo kompiuterio klavišais - ctrl+c, ctrl+v, favorites, save as, klik klik, print screen, etc.

Turiu pasakyti, kad jau išmokau http://www.immoweb.be/ svetaineje patalpintus skelbimus, lengvai atpažįstu fotografijas ir puikiai orientuojuosi Lamberto ir Etterbeeko rajonų planuose. Tikėkimės, kad ši patirtis pravers ateityje. Blogai tai, kad kol kas neradau to buto, kuris galėtų tapti naujais namais. Vienas visai be baldų, kitas su tragiškais baldais, trečias tiesiai virš garažų, ketvirtas tamsus, penktas tiesiog šiaip, negražus. Tuos, kurie faini, pasičiumpa iškart. Taip jau "praradom" kokius 3-4 gražuolius. Na, bet nėr ko liūdėt, vis tiek negalėsim pasirašyti nuomos sutarties tol, kol neturėsim belgiškos sąskaitos. Šūds. O jos dar kurį laiką neturėsim. Bet gal pavyks kaip nors susitarti?

Neblogų skelbimų įkeliama ir puslapyje http://www.expatriates.com/. Kiti man nelabai patinka, nes be paveiksliukų, mažai skelbimų ir šiaip, tiesiog nepatinka ;)

Tiesa, vos nepamiršau gana išsamią infromaciją galima rasti Migracijos informacijos centro svetainėje http://infocentras.iom.lt/. Va, pavyzdžiui sužinojau, kad tos šalies valdovas yra Albertas II.

BELGIJA   
                                                     

Bendra informacija
Sostinė: Briuselis
Šalies plotas: 30.528 km2;
Gyventojų skaičius: 10 mln. 396.421 tūkst. (2003);
Gyventojų tankumas: 339 gyventojai 1 km2 ;
Valstybės vadovas: karalius Albertas II;
Ministras pirmininkas: Guy Verhofstadt;
Nacionalinė diena: liepos 21;
Valstybinės kalbos: olandų, prancūzų ir vokiečių;
Valiuta: euras;
Vidutinė metinė temperatūra: 9.8 Cº.

Migracijos informacijos puslapyje taip pat pateikiama informacija šiais klausimais:
 O štai čia tai, kas mums šiuo metu yra aktualu - būsto nuoma ir viso šio veiksmo subtilybės - apie nuomą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą